Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

Про нас

 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСТНОГО ВІДДІЛЕННЯ НОК УКРАЇНИ

Історія олімпійського руху в Україні розпочалася в 1952 році,коли спортсмени України у складі збірної команди Радянського Союзу вперше взяли участь в Іграх XV Олімпіади в Гельсинкі.З 1952 по 1990 роки олімпійський рух в Україні розвивався та зміцнював свої позиції в житті країни.

Кожна олімпійська збірна Радянського Союзу на чверть складалася з представників України.Під час Ігор XXII Олімпіади 1980 року деякі матчі футбольного турніру з великим успіхом проводилися в Києві.

Київське обласне відділення Національного олімпійського комітету України було створене і набрало статусу юридичної особи в 1997 році .

Першим головою було обрано Івана Панасовича Куроченка,який очолює його і дотепер.

В період із 1990 по 1996 рік в області,діяв осередок без статусу юридичної особи.Його головою був Владислав Георгіевич Одуд.

Із самого початку свого існування відділення активно включалось в роботу по розвитку Олімпійського ​руху та здорового способу життя в області.

Спочатку,спільно із партнерами,проводились спортивні заходи ,змагання,активістами велася агітаційна робота,а потім з"явились такі масштабні щорічні заходи,як "Олімпійський день","Олімпійське лелеченя","Олімпійський урок","Олімпійський тиждень",завдяки проведенню яких нам вдаєься залучатиширокі маси населення до здорового способу життя.

Ми також всіляко сприяємо підготовці спортивного резерву та підтримуємо спортсменів високої кваліфікації для участі в чемпіонатах Європи ,світу та Олімпійських іграх.
До складу Київського обласного відділення НОК України входять представники обласних федерацій з видів спорту,теріторіальних(районних)

фізкультурних організацій,спортивних товариств,а також особи, діяльність яких сприяє розвитку олімпізму на теріторії області.

ОСНОВНА МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ ВІДДІЛЕННЯ

Це розвиток ,зміцнення та захист Олімпійського руху в Київській області,сприяння духовному взаємозбагаченню людей ,поширення обміну цінностями національної культури, під знаком ідей і принципів олімпізму у співробітництві із державними ,громадськими та іншими організаціями на засадах незалежності та доброї волі в інтересах спорту і Олімпійського руху  та захисту інтересів своїх членів.

,

 

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: