Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

В Ірпені відбулася церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України

8 лютого в Ірпені відбулася церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІІІ зимових олімпійських Ігор у Пьончхані.

На центральній площі міста зібралися представники колективів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів, громадських організацій, спортивних клубів.

Серед почесних гостей: Срібний призер Олімпійських Ігор в Лондоні з вільної боротьби, Заслужений майстер спорту України, кандидат педагогічних наук Валерій Андрійцев,  голова Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Іван Куроченко, директор навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету Державної фіскальної служби України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України Ігор Малинський, начальник Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Ільченко та інші.

Олімпійський рух — громадський рух, що базується на добровільному об'єднанні громадян та організацій з метою пропаганди ідей олімпізму, здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту. Варто зазначити, що метою Олімпійського руху є сприяти побудові мирного й кращого світу за допомогою виховання молоді засобами спорту відповідно до ідей Олімпізму і його цінностями.

Офіційну частину заходу розпочали з внесення  Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України, далі - виступ  барабанщиць  Відокремленого підрозділу Національного Університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж», промови почесних гостей, виступ учасників культурно-мистецького центру "Сузір'я" Університету державної фіскальної служби України, вихованців Ірпінської дитячої музичної школи.

"Ірпінь разом з усім світом готовий вболівати за спортсменів ХХIII Зимових Олімпійських ігор в Пхьончхан. На центральній площі міста поруч із прапорами України, Київщини та Ірпеня відтепер майорить і прапор Національного олімпійського комітету. Побажати нашим олімпійцям витримки і перемоги зібралися титуловані ірпінські спортсмени, студенти, школярі, мешканці міста. Уже від завтра усі разом тримаємо кулаки за українську збірну!", - зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.http://imr.gov.ua

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: