Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

Переможцями турніру стали юні гандболісти із Броварів

Нещодавно в чудовому залі СК БВУФК  проходив  XXI   міжнародний  турнір з гандболу серед юнаків 2002-2003 р.р.н. пам’яті Почесного майстра спорту Володимира Богатікова, як данина таланту відомого, знаного далеко за межами України гандболіста, досвідченого тренера та доброї, щирої і видатної людини. В минулому він був гравцем команди СК «Тираспіль», грав за команду СКА (Одеса) і «ЗАБ» (Запоріжжя). На початку 80-их років минулого століття всі свої знання як гравця та тренерський досвід запорізької СДЮШОР, Володимир Богатіков починає передавати своїм вихованцям в Броварах. З 1983 року його призначають старшим тренером відділення гандболу юнаків. Крок за кроком відділення набирає обертів. За час роботи тренером вихованці Володимира Опанасовича неодноразово ставали чемпіонами і призерами змагань першостей України і СРСР. Його життя трагічно обірвалося двадцять років тому. Цей турнір проводиться вже 20-ий раз. У ньому брали участь більше сотні команд з багатьох республік СНД та Польщі. Багато гандболістів, які грали на цьому турнірі, стали видатними гравцями, які захищали кольори своїх збірних країн. Взяти лише гандболістів із команд України. Це такі гравці як: Сергій Шельменко, Геннадій Комок, В’ячеслав Садовий, Сергій Онуфрієнко, Владислав Остроушко, Олександр Петров, Дмитро Дорощук, Артем Вишневський, Сергій Педан, Олександр Шевелев та інші. Багато гандболістів, які брали участь в іграх турніру, практично всі грають чи грали в командах Суперліги чемпіонату України. Те ж саме можна сказати і про гравців з країн - гостей, які виступали в Броварах.

Богатіков
Учасники

У змаганнях брали участь  команди м. Гомеля (Білорусь),  м. Зіньків  (Полтавська область), м. Київ (КСЛІ), м. Луцьк (Волинська обл), СКА  м.Мінськ (Білорусь), СДЮШОР ім. Лагутіна (м. Запоріжжя), ДЮСШ м.Мелітополь (Запорізька обл.), РЦОП м.Мінськ (Білорусь),  Бровари представляли дві команди: БВУФК-1 та БВУФК-2. Як завжди змагання проходили у безкомпромісній боротьбі. Приємно, що цього разу перемога дісталась нашим хлопцям. Відкриття турніру відбулося 3 лютого. Протягом всіх ігрових днів точилася гостра та безкомпромісна боротьба, коли перемогу виборював сильніший. Всі учасники були розподілені на дві групи, за результатами матчів в яких і визначалася доля подальшого розподілу в турнірних таблицях. У «втішному» фіналі (матчі за 3-4 місця) зустрілися команди КСЛІ (Київ) та СКА (Мінськ). З невеликою перевагою – 28:24 перемогу і «бронзові» нагороди вибороли гандболісти із Києва.

Матч за 3 місце

Сповненою драматизму та непередбачуваності стала вирішальна, фінальна зустріч, в якій на паркеті СК БВУФК зійшлися господарі, юнаки які навчаються на відділенні гандболу БВУФК (БВУФК-1) та гості із Білорусії, РЦОП (Мінськ). Протягом всього ігрового часу команди грали м’яч-в-м’яч, не відпускаючи один-одного вперед. В підсумку просто таки «бойова» нічия – 19:19. Переможця турніру визначали за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Тут «пані-фортуна» посміхнулася гандболістам із Броварів. Другі – білоруси.

Фінал
Фінал

На урочистій церемонії нагородження нагороди отримали переможець та призери змагань, а також індивідуальні призи кращим в ігрових амплуа.

Крім переможців та призерів змагань були визначені  кращі гравці за їх амплуа. Кращим лінійним було визнано Олександра Лобановського (РЦОП), кращий правий крайній – Євгеній Чернявський (РЦОП), кращий лівий півсередній – Олег Соловйов (КСЛІ), кращий центральний – Олександр Ігнатьєв (КСЛІ). Найбільше всіх м’ячів закинув у ворота суперника – Євген Даценко. Серед домінантів і  учні училища: кращим воротарем турніру визнали Леонтьєва Олександра, кращим лівим крайнім – Соколівського Нікіту. Всі  гравці вихованці тренера  Олександра Зборщика.

Переожці

Результати турніру:

1м – команда БВУФК-1 (м. Бровари)

2м – команда РЦОП м. Мінськ (Білорусь)

3м – команда КСЛІ (м. Київ)

4м – команда СКА м. Мінськ (Білорусь)

5м – команда СДЮШОР ім.Лагутіна (м. Запоріжжя)

6м – команда  ДЮСШ м. Мелітополь (Запорізька обл.)

7м – команда   ДЮСШ м. Гомель (Білорусь)

8м – команда ДЮСШ м. Луцьк (Волинська обл.)

9м – команда БВУФК-2 (м. Бровари)

10м – команда ДЮСШ м.Зіньків (Полтавська обл.)

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: