Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

Роль і значення відділення НОК України в Київській області

 

РОЛЬ І ЗНАЧЕННЯ

ВІДДІЛЕННЯ НОК УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Перш за все відділення НОК України в областях виконують освітню, оздоровчу та культурну функції. Обласні відділення НОК не є конкурентами для державних та інших органів управління фізичною культурою і спортом а є надійним, стабільним, ефективним, високопрофесійним помічником у діяльності цих органів, які безпосередньо несуть відповідальність перед державою за розвиток фізичної культури і спорту, підготовку спортивних резервів та спортсменів високого класу. А олімпійські відділення НОК сприяють реалізації цих завдань організаційно, методично, матеріально — за рахунок коштів, залучених ними завдяки партнерству, спонсорству, благодійництву.

Відділення НОК забезпечують співпрацю та консолідацію зусиль із обласними спортивними федераціями з олімпійських видів спорту і не тільки. Вони також є певним “буфером” (або посередником) між державними органами управління фізичною культурою і спортом, органами державної влади та місцевого самоврядування, теротиріальними громадами, та величезною масою любителів спорту, професійних спортсменів і тренерів. Хоча відділення НОК і працюють на загальних консервативних принципах засадах, притаманних управлінській діяльності, вони мають статус дійсно автономних незалежнихорганізацій і посідають в області лідируючу, особливу позицію порівняно з іншими громадськими організаціями фізкультурно-спортивного спрямування. І це склалося завдяки базовим принципам Олімпійської хартії та систематичній, добре організованій роботі та підтримці з боку НОК України.

Враховуючи ті обставини, що останнім часом роль і значимість у розвитку спорту, збоку профспілок  та обласних фізкультуро-спортивних товариств знизилась, (а багато спортивних товариств взагалі зникли із спортивної карти України такі як Водник, Трудові резерви, Буревісник, Зеніт, Локомотив) а роль обласнихвідділень НОК України підвищилась, оскільки вони працюють з усіма верствами населенням регіону, а не з окремими виробничими галузями та категоріями населення, то можна сказати, що обласні відділення НОК України відіграють значну, лідируючу роль в розвитку фізичної культури і спорту в областях нашої країни.

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: