Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

Свято олімпійського прапора біля приміщення Березанської міської ради

09 лютого 2018 року на площі біля приміщення Березанської міської ради було організовано урочисту церемонію «Свято олімпійського прапора». Головними ініціаторами та організаторами цього заходу є сектор молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради, разом з відділом культури.
На свято зібралися представники фізкультурно-спортивного активу міста, вихованці ДЮСШ «Старт», ветерани спорту та жителі міста. На урочистій церемонії з привітальним словом виступила МС з академічного веслування, завідувач сектору молоді та спорту Іванова Л.В , яка  побажала успіху нашим олімпійцям на   ХХІІІ Олімпійських іграх. 
Серед запрошених та гостей:  Міський голова Тимченко В.Г, заступники міського голови Семененко А.М, Хруль Р.Ф, керуюча справами  Слухай Н.М, депутати міської ради, керівники відділів та служб виконавчого комітету Березанської міської ради ,керівники установ та підприємств міста, громадськість міста.
Честь підняти Олімпійський прапор було надано кращим спортсменам міста Загребельному Олександру (легка атлетика) та Задері Анні (художня гімнастика). Після Церемонії здійняття прапорів не оминули увагою кращих спортсменів та кращих команд міста, які нагороджені Почесними грамотами міського голови . Присутніх  порадували своїм виступом з номерами художньої самодіяльності  вихованці ЗОШ № 4.
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: