Ми в соцмережах:
 
 
(044) 527-90-03
(097) 85-08-395
kovnok@i.ua
Замовити дзвінок
Україна,
Карта проїзду

Виступ І. Куроченко під час відкриття обласного спортивного заходу "Сімейні старти" у Києво-Святошинському районі

 

 

 

 

Якщо є голова на плечах,

спорт - хороший старт для

подальшого життєвого шляху

 

   Заняття фізичною культурою і спортом позитивно впливають на фізичне на психологічне здоров'я людини і мають важливе значення протягом всього його життя - із раннього дитинства до глибокої старості. 

   Перш за все я хочу висловити слова вдячності всім вам, дорослим і дітям, хто приїхав на змагання із всіх районів і міст Київщини, вам - хто веде здоровий спосіб життя, і даний захід не є для вас разовою акцією, а системою. Заняття фізичною культурою стали для вас невід'ємною частиною вашого життя і ви чітко і свідомо розумієте, що фізичне навантаження позитивно впливає та збільшує можливості функціонування організму, сприяє покращенню настрою, доброму самопочуттю, знімає тривогу, втомленість, дипресію, стрес, стимулює пізнавальні процеси, життя стає більш якісним.

   Фізична культура - це здоров'я, самодисципліна, сильний характер, вміння спілкуватися з людьми.

   Спорт повинен стати модою для молодих людей. Перемоги в спорті об’єднують сім’ю, об’єднують суспільство. А здорова сім’я – багата і сильна держава.   Ми з вами є прикладом для решти жителів Київщини, а то і всієї України, і маємо перекреслити існуючу на сьогоднішній день сумну, на жаль, статистику, коли середній вік українця менше шістдесяти років, коли більша частина випускників загальноосвітніх шкіл фізично не готова до служби в армії, або трудової діяльності, пов’язаної з фізичною працею, коли здоровим вважається один школяр із трьох-чотирьох. На сьогоднішній день в Україні здоров’я нації набирає важливого значення. І перш за все – це фізичне виховання в сім’ї. Сьогоднішні Сімейні старти також не повинні стати разовою акцією – і як наслідок, завдяки вашому прикладу, масовому залученню дітей, підлітків, а також людей середнього віку до повсякденних, систематичних занять фізкультурою.

   Пропоную вам – дорослим і дітям у своєму повсякденному житті дотримуватись принципів, які я розробив, використовуючи свій багаторічний життєвий професійний досвід:

  • Здоров’я як і саме життя – безцінний дарунок Природи людині. Здоров’я – основа, фундамент особистого щастя і благополуччя людини. Кожний повинен берегти і укріпляти здоров’я.
  • Здоров’я – важливий фактор особистої безпеки, виживання, розвитку кожної людини, сім’ї, суспільства. Всі сфери населення, особливо діти, люди похилого віку – мають потребу в міцному здоров’ї. Тому дійове формування здорового способу життя кожного жителя Київщини – наше майбутнє.
  • Майбутнє України – молодь. Заняття фізичною культурою і спортом, покликані забезпечити фізичний розвиток, силу, витривалість, спритність та волю до перемоги.
  • Готовність із зброєю захистити дім, людей, інтереси своєї держави, вірність присязі соратникам і товаришам – важлива сторона здорового способу життя.
  • Здоров’я і здоровий спосіб життя, фізична культура, спорт, туризм – це те чарівне дерево з могутніми гілками, яке приносить плоди загального процвітання і благополуччя.

   Закликаю всіх – молодих і старих, дітей і батьків, учнів і працюючих інвалідів і пенсіонерів займатися фізичною культурою, спортом, туризмом, щоб вони ввійшли у повсякденний побут, стали необхідними і звичайними, наповнювали життя радістю, впевненістю в своїх силах.

   Так будьте ж здорові і щасливі.

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: